KONST / Litografier / Blandteknik 13015125

nr 1301 5125

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Blandteknik, "Monument á la métode". Signerad, daterad 1971, numrerad 62/100. Bladets mått: ca 54x74 cm

Kondition: kasetten skadad

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:20:59

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel